Toruńskie Imperium STAR WARS
Toruński Fanklub Star Wars
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj

Praca dla fanów Star Wars!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Toruńskie Imperium STAR WARS Strona Główna » Ogłoszenia, spotkania i wyjazdy
Autor Wiadomość
BTA Kompas
Gość

PostWysłany: Wto 11:50, 24 Mar 2015    Temat postu: Praca dla fanów Star Wars!

W związku z przygotowaniami do sezonu Lato 2015 poszukujemy kandydatów do Kadry Obozowej BTA KOMPAS – wyjazdy dla dzieci i młodzieży!

Zapraszamy do współpracy:
- pełnoletnich znawców i wielbicieli tematyki Star Wars,
- wychowawców kolonijnych,
- pasjonatów przygód i aktywnego wypoczynku.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz związanych z nim gier i gadżetów,
- odpowiedzialność, zaangażowanie, cierpliwość,
- kreatywność i komunikatywność,
- wysoka kultura osobista,
- mile widziany kurs wychowawcy kolonijnego oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

Obowiązki:
- przygotowanie i prowadzenie zajęć programowych,
- opieka nad uczestnikami,
- animowanie życia obozowego.

Oferujemy:
- specjalistyczne szkolenie przed sezonem,
- umowę zlecenie oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie i wyżywienie,
- dojazd na obóz lub zwrot kosztów dojazdu,
- ubezpieczenie NNW,
- pracę w kreatywnym i doświadczonym zespole kadry instruktorskiej,
- możliwość otrzymania referencji po sezonie.

Terminy obozów letnich:
29.06-10.07.2015
11.07-22.07.2015
23.07-03.08.2015
04.08-15.08.2015
16.08-27.08.2015

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do 30 marca 2015 r. na adres [link widoczny dla zalogowanych].

Ze względu na duże zainteresowanie ofertą współpracy informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Do tych osób do dnia 2.04.2015 r. zostanie rozesłane zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Toruńskie Imperium STAR WARS Strona Główna » Ogłoszenia, spotkania i wyjazdy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::